Competitie

april 2019

zaterdag 6 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 12Stand
13:00HETEREN 1-AVANTI '55 1Kunstgras
zondag 7 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 20Stand
10:00BEMMEL 1-HETEREN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zondag - 3e klasse - Afdeling 10Stand
11:00LINDENHOLT 1-HETEREN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Zondag - 2e klasse - Afdeling 20Stand
11:30HUISSEN 1-HETEREN 1Roodzand Kunstgras
vrijdag 12 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 28Stand
19:00HETEREN 1-LEWABO 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 25Stand
19:00HETEREN 1-SCHUYTGRAAF 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 10Stand
19:00HETEREN 2-DE WINSETTERS 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 12Stand
19:00NVLTB 1-HETEREN 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 22Stand
19:00VALBURG 2-HETEREN 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 42Stand
19:00LOCKHORST 1-HETEREN 1Roodzand Kunstgras
zaterdag 13 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 12Stand
11:00OUDEGEIN 1-HETEREN 1Kunstgras
zondag 14 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 20Stand
10:00HETEREN 1-ELDEN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Zondag - 2e klasse - Afdeling 20Stand
13:00HETEREN 1-LENT 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zondag - 3e klasse - Afdeling 10Stand
13:00HETEREN 1-DE GROENE KAMER 1Kunstgras
vrijdag 19 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 28Stand
19:00OOIJ 1-HETEREN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 25Stand
19:00DE SLENK 3-HETEREN 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 10Stand
19:00FRISSELSTEIN 4-HETEREN 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 12Stand
19:00HETEREN 1-OPHEMERT 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 22Stand
19:00HETEREN 3-OOIJ 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 42Stand
19:00HETEREN 1-EDESE TC 1Kunstgras
zaterdag 20 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 12Stand
13:00HETEREN 1-VORMER 2Kunstgras
maandag 22 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 20Stand
10:00DOESBURG 2002 1-HETEREN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zondag - 3e klasse - Afdeling 10Stand
12:00ELDEN 1-HETEREN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Zondag - 2e klasse - Afdeling 20Stand
15:00RHENEN 1-HETEREN 1Kunstgras
vrijdag 26 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 28Stand
19:00HETEREN 1-HUISSEN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 25Stand
19:00HETEREN 1-SCHAARSBERGEN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 10Stand
19:00HETEREN 2-LENT 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 12Stand
19:00TIEL 1-HETEREN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 22Stand
19:00HAALDEREN 1-HETEREN 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 42Stand
19:00RHENEN 1-HETEREN 1Kunstgras